Wydrukuj tę stronę

Mechanik w Twojej okolicy - jak go wybrać?

06 lipiec 2022
Autor 
Mechanik w Twojej okolicy

Ile razy zdarzyło Ci się szukać mechanika w Twojej okolicy? Wbrew pozorom niewiele osób ma to szczęście, by trafić na solidnego fachowca w pobliżu. Przeważnie każdy kolejny serwis powierzają komuś innemu z nadzieją, że finalnie trafią w dobre miejsce. Jeśli zainteresował Cię nagłówek, to być może i Ty zastanawiasz się, gdzie znajdziesz uczciwego, zdolnego mechanika w przystępnej cenie?

Dobry mechanik w Twojej okolicy

Wyjeżdżasz na wakacje i chciałbyś zrobić przegląd swojego auta, by bezpiecznie dotrzeć z bliskimi do celu? Zbliża się obowiązkowy przegląd techniczny i chcesz mieć pewność, że stan Twojego samochodu jest w porządku? A może chcesz wymienić hamulce, rozrząd, albo zrobić serwis klimatyzacji? Włączasz więc mapę internetową i przeszukujesz okoliczne warsztaty, sprawdzając, co oferują i co mówią o nich ich klienci. Zastanawiasz się, czy warto powierzyć znalezionym mechanikom swój samochód. Nie musisz na własną rękę szukać pojedynczych warsztatów i czytać ich opinii. Zaufaj partnerom Q Service Castrol i zdaj się na wieloletnie doświadczenie fachowców, którzy od lat pielęgnują wiedzę o branży motoryzacyjnej i dla których mechanika samochodowa nie ma tajemnic.

Komu powierzyć naprawy samochodów?

Co wiesz o marce Inter Cars i Castrol? Być może kojarzysz, że pierwsza z nich dostarcza części zamienne do samochodów, a druga oleje do silników i pozostałych układów samochodowych. Czy wiesz jednak, że te dwie silne marki, powzięły wspólne działania i stworzyły sieć serwisów samochodowych pod nazwą Q Service Castrol? Firma Castrol oferująca na całym świecie produkty, wykorzystujące zaawansowane rozwiązania technologiczne, posiada również doświadczenie zarządzaniu warsztatami. Wraz z firmą Inter Cars połączyły swoje siły, by zaoferować wysokiej jakości serwis samochodów osobowych i innych pojazdów mechanicznych. Obecnie posiada blisko pół tysiąca niezależnych serwisów w całej Polsce. Kilka z nich z pewnością znajduje się blisko Ciebie. Jak to sprawdzić?

Jak znaleźć najbliższy warsztat samochodowy

Chcesz znaleźć najbliższe warsztaty samochodowe w Twojej okolicy? Wejdź na stronę qservicecastrol.eu i wyszukaj warsztaty, znajdujące się w Twojej lokalizacji. Nieważne, czy interesuje Cię tylko zmiana oleju, czy bardziej skomplikowane zadanie, jak wymiana sprzęgła. W serwisach Q Service Castrol możesz wykonać zarówno popularne usługi, ja i te mniej powszechne i bardziej złożone. Dzięki sprawnemu systemowi zarządzania możesz liczyć na szybkie terminy przyjęcia auta do naprawy, a jeśli chcesz wykonać jedynie usługę diagnostyki, to w wielu przypadkach możesz liczyć na natychmiastową pomoc. Dobry kontakt i pozytywne podejście pracowników warsztatów do klientów indywidualnych i biznesowych to podstawa. Ty masz potrzebę, czasem problem z autem, a mechanicy Q Service Castrol chcą Ci pomóc go rozwiązać.

Mechanik blisko Ciebie

Czego można się spodziewać po warsztatach tej firmy? Szybkiej wymiany opon, sprawnej diagnostyki, wymiany części, szeregu różnych napraw, a także blacharstwa i lakiernictwa. Q Service Castrol zrzesza wielu specjalistów w niezależnych warsztatach, mających doświadczenie w naprawach samochodów marek z całego świata. Jeśli więc nie chcesz dłużej szukać dobrych mechaników w okolicy i liczysz na fachową naprawę w dobrze wyposażonym serwisie zaufaj Q Service Castrol.